Strona w wersji testowej

Nasza strona aktualnie jest w wersji testowej. Cały czas szukamy błędów i je poprawiamy. Jeśli zauważyłem jakiś problem lub masz ciekawy pomysł na ulepszenie naszej strony proszę poinformuj nas korzystając z tego formularza.

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]
miniaturka wpisu
Dodano: 3 maja 2019

Patriotyczna Majówka 2019

Jak co roku nasi reprezentanci wybrali się uczcić pamięć oddziału NSZ Henryka Flamego do Wisły. W tym roku wzięliśmy oczywiście udział w defiladzie, podczas której spotkaliśmy starych znajomych, którzy od lat upamiętniają żołnierzy Bartka. Ważnym wydarzeniem była wycieczka na szczyt Baraniej Góry, gdzie „chłopaki od Bartka” mieli swoją kryjówkę. 
E viva NSZ.

Natomiast na strzelnicy w Pyskowicach koło Gliwic, odbyły się coroczne zawody strzeleckie z broni sportowej KBKS, nie zabrakło tam i nas. Zawody zorganizowano dla uczczenia kolejnej rocznicy podpisania konstytucji 3 maja. Pomimo deszczowej pogody, zawody przebiegły w miłej i sportowej atmosferze. 100% zawodników przyjechało i odjechało.😀 Dziękujemy naszym kolegom z TG „SOKÓŁ” Knurów za zaproszenie. Oby więcej takich okazji i może następnym razem spotkamy się na naszym terenie. CWP.