Strona w wersji testowej

Nasza strona aktualnie jest w wersji testowej. Cały czas szukamy błędów i je poprawiamy. Jeśli zauważyłem jakiś problem lub masz ciekawy pomysł na ulepszenie naszej strony proszę poinformuj nas korzystając z tego formularza.

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]
miniaturka wpisu
Dodano: 2 marca 2017

Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” w Ostrowcu Świętokrzyskim

Już po raz kolejny 1 marca w Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” oddaliśmy należytą cześć naszym bohaterom, którzy walczyli o Wolną Polskę.

O godzinie 11 w kolegiacie Św. Michała nasza delegacja uczestniczyła we Mszy Św. poświęconej Żołnierzom Niezłomnym zorganizowanej przez ŚZŻ AK.
Bardzo miłym zaskoczeniem była duża liczba młodych ludzi podczas wieczornego marszu. Na pewno mogło być nas więcej, ale cóż taki mamy klimat, lajki na fb niektórym wystarczą.
Dziękujemy wszystkim za przybycie, kibicom SK KSZO za oprawę pod Rondem NSZ, Jednostka Strzelecka 2013 im. mjr Jana Piwnika „Ponurego”, 07 WDH „Wataha” za profesjonalne zabezpieczenie trasy przemarszu i godne reprezentowanie polskiej młodzieży.

Dziękujemy małżonce oraz córce majora Tadeusza Muchy „Róg” żołnierza AK, ROAK i WiN za miłe słowa uznania i poparcie dla naszych działań.

Zapraszamy na krótki film z obchodów:

 

 

1 marca 1 marca 1 marca 1 marca 1 marca 1 marca 1 marca 1 marca 1 marca 1 marca 1 marca