Strona w wersji testowej

Nasza strona aktualnie jest w wersji testowej. Cały czas szukamy błędów i je poprawiamy. Jeśli zauważyłem jakiś problem lub masz ciekawy pomysł na ulepszenie naszej strony proszę poinformuj nas korzystając z tego formularza.

 

miniaturka wpisu
Dodano: 30 marca 2017

Podarujcie 1% podatku dla 3 letniego Michałka

Apelujemy o 1% podatku dla 3 letniego Michałka ze Szczyrku.
W zeszłym roku Michałek zachorował na NIEULECZALNĄ CHOROBĘ, jaką jest cukrzyca typu 1. Cukrzyca typu 1 to choroba autoimmunologiczna, co oznacza, że układ odpornościowy człowieka atakuje zdrowe komórki narządów, w tym przypadku trzustki. W wyniku tej autoagresji, trzustka nie jest już w stanie produkować własnej insuliny, a jej brak lub znaczny niedobór jest stanem, który ZAGRAŻA ŻYCIU, dlatego też konieczne jest wstrzykiwanie tego hormonu. Poza najważniejszym celem, jakim jest RATOWANIE ŻYCIA, istotna jest również JAKOŚĆ LECZENIA i utrzymanie stężenia cukru we krwi na poziomie zbliżonym do normy. Jest to jedyny sposób na uchronienie przed późniejszymi powikłaniami, takimi jak uszkodzenie wielu narządów: oczu, nerek, serca.
Najlepszą metodą leczenia tak małego dziecka jest POMPA INSULINOWA. Właśnie na taką nowoczesną pompę insulinową, wraz z czujnikiem poziomu glikemii we krwi, zbieramy fundusze.
Istnieje także możliwość przekazania darowizny. Informacje podajemy na ulotce oraz tu: https://dzieciom.pl/podopieczni/30438

1% Michałek

Więcej podobnych postów