Strona w wersji testowej

Nasza strona aktualnie jest w wersji testowej. Cały czas szukamy błędów i je poprawiamy. Jeśli zauważyłem jakiś problem lub masz ciekawy pomysł na ulepszenie naszej strony proszę poinformuj nas korzystając z tego formularza.

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]
miniaturka wpisu
Dodano: 24 marca 2017

Nielegalna manifestacja KOD Ostrowiec Św.

W dniu jutrzejszym na Rynku w Ostrowcu Św. odbędzie się hucpa w postaci śpiewania „Hymnu Unii Europejskiej”. Wydarzenie to jest promowane przez środowisko Ostrowieckiego KODu oraz ich działaczy między innymi Pana radnego Kamila S. z klubu Pana Prezydenta Miasta Ostrowca Św.
Wygląda na to iż Ostrowiecki KOD jest uprzywilejowaną organizacją w naszym kochanym mieście, ponieważ nie została zgłoszona przez nich manifestacja. Wynika tak ze strony Urzędu Miasta, gdzie w biuletynie informacyjnym znajduje się jedynie informacja o naszym marszu na 1 marca. Podczas gdy na nasze wydarzenia wysyłani są Panowie z Urzędu w celu sprawdzania poprawności przebiegu imprezy, dodatkowo w tym roku przedstawiciel urzędu przed rozpoczęciem marszu ocenzurował nam hasła wygłaszane podczas przemarszu. Nie otrzymaliśmy żadnego pisma odnośnie cenzury na hasła, natomiast dostaliśmy w dzień marszu słowne upomnienie.
Można wywnioskować, że Ostrowiecki KOD wspólnie z samorządowcami stoi ponad prawem, organizują sobie manifestacje w ramach ogólnopolskiej akcji i nie zgłaszają tego do Urzędu Miasta. Wynika na to, że wystarczy być urzędnikiem i jest się ponad prawem.

Tak więc jutro o godzinie 12 na Rynku w Ostrowcu Św. odbędzie się nielegalna manifestacja, do której zaprasza RADNY Z RADY MIASTA REPREZENTUJĄCY PREZYDENTA MIASTA OSTROWCA ŚWIĘTOKRZYSKIEGO.

 

 

Plakat KOD Biuletyn