Strona w wersji testowej

Nasza strona aktualnie jest w wersji testowej. Cały czas szukamy błędów i je poprawiamy. Jeśli zauważyłem jakiś problem lub masz ciekawy pomysł na ulepszenie naszej strony proszę poinformuj nas korzystając z tego formularza.

 

[contact-form-7 404 "Not Found"]
miniaturka wpisu
Dodano: 19 stycznia 2018

Historia „Tarzana – ułana z Zawichostu” wreszcie w Zawichoście

19 stycznia 2018 roku w sali widowiskowej Domu Kultury w Zawichoście odbyła się projekcja filmu „Tarzan – ułan z Zawichostu”. 

Bardzo dziękujemy pani Patrycji Sus-Lutyńskiej za gościnę i umożliwienie zorganizowania pokazu.

Niezwykle cieszy nas duża frekwencja przybyłych mieszkańców. Niemal sto osób na widowni i miłe przyjęcie pozwalają nam stwierdzić, że historia Tomasza Wójcika wróciła do Zawichostu i się obroniła.

Na pokazie filmu nie mogło zabraknąć przedstawicieli rodziny Tarzana z Zawichostu – Anny, Grażyny oraz Henryka Wójcików, gościliśmy również bliskich – przybyłych z Warszawy Państwa Jakubowskich.

 Nie zabrakło również przedstawicieli Stowarzyszenia Ostrowieccy Patrioci oraz Fundacji Odzyskajmy Naszą Historię.

Po wstępie Pani Dyrektor MGOKu, kilku słowach z naszej strony głos zabrali pan Krzysztof Jakubowski, krewny Tarzana oraz reżyser – Sławomir Mazur.
Po projekcji spotkaliśmy się z zainteresowaniem zebranych, którzy podchodzili do nas ze swymi pytaniami i przemyśleniami. Bardzo satysfakcjonuje nas fakt, że film wzbudził dyskusję i pozytywne zainteresowanie.
Chyba możemy pokusić się o stwierdzenie, że: „Tarzan wrócił na karty historii Zawichostu”.

Serdecznie wszystkim dziękujemy za przybycie.

Zawichost pokazZawichost pokazZawichost pokazZawichost pokazZawichost pokazZawichost pokazZawichost pokaz